Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A VADA VZHLEDU, OD

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A
Značka: neuvedeno
9 451 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a izolaci poskytují mrazničky Romo vysoký mrazící výkon při zachování nízké spotřeby elektrické energie. Tato mraznička patří mezi mrazničky s výjimečnou mrazící kapacitou 5,5 kg/24 hodin. Tímto je zaručeno, že potravina bude rychle zmrazena bez rizika zkažení a tím má delší životnost při skladování. Fast Freeze Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek a minerálů obsažena v odmražené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v kombinovaných chladničkách a mrazácích Romo, klesá teplota rychle pod -18 °C. Při této teplotě je proces zmražení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. XL mrazák Prostorný a skvěle členěný mrazák o objemu 119 l s vysokým mrazícím výkonem je garancí, že vám volné místo na mražené potraviny hned tak nedojde. Nízká hlučnost Díky speciálním technickým řešením a použitým materiálům, pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují nejpřísnější evropské požadavky. LED osvětlení Integrované LED osvětlení dokonale osvítí každý kout uvnitř chladničky nebo mrazničky. LED osvětlení je odolné vůči vibracím a změnám teplot. Ve srovnání s běžnými žárovkami spotřebovává až o 80% méně elektrické energie, nevyzařuje UV nebo infračervené záření a neobsahuje rtuť. Ovládání Soft Touch S praktickým intuitivním ovládáním typu Soft Touch v kombinaci s přehlednými LED ukazateli zvládne chladničku nastavit opravdu každý.
Velmi žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A VADA VZHLEDU, OD získáte bez obtíží na stránkách v rubrice s mrazákem dole. Máme pro vás akční zboží z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Věhlasná značka neuvedeno pro své zákazníky dodává skvělé produkty za super ceny. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další produkty od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A VADA VZHLEDU, OD od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno lze koupit ještě dnes za výhodné peníze. Momentálně v akci za 9 451 Kč.