Kombinovaná lednice s mrazákem dole Samsung RB30J3215SA, A++ VADA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance. Lepší organizace. Lepší využití. Využijte zcela novou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Samsung
Značka: Samsung
11 171 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance. Lepší organizace. Lepší využití. Využijte zcela novou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance. Lepší organizace. Lepší využití. Využijte zcela novou úroveň organizace a pohodlí s ledničkou, která maximalizuje efektivitu prostoru. Rovnoměrné chlazení celého prostoru Systém chlazení rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, takže je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé. Ideální péče o maso a ryby Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uchování masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť. Je snadné vše najít a na vše dosáhnout Police se snadným posouváním, která se jednoduše zasouvá dovnitř a ven, vám pomůže efektivně ukládat, organizovat a zpřístupnit vaše potraviny, abyste mohli rychle a snadno dosáhnout na věci zcela vzadu a v každém rohu. Uložení objemnějších položek Velká dveřní přihrádka umožňuje bezpečné ukládání objemnějších položek ve dveřích. Je možné zde uložit objemné krabice s mlékem či džusem a dvě řady plechovek nebo lahví s nápoji. Tím se uvolní prostor na policích a získáte tak více místa pro ostatní potraviny! Přihrádka, kterou lze úplně otevřít (mrazák) Větší otvor usnadňuje urovnávání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor. Osvětlení LED Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon. Pracuje chytře, stále jako nová Kompresor s digitálním invertorem automaticky reguluje svojí rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Má nižší spotřebu energie, minimalizuje hlučnost a snižuje se opotřebení, takže je zajištěn dlouhodobý výkon. Už žádná námraza Beznámrazová technologie True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát rychleji*, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. *Na základě porovnání chladničky Samsung RL39THCTS, která není vybavena beznámrazovou technologií, a chladničky RB31FERNCWW s beznámrazovou technologií. Individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na používání spotřebitelem.
Ve slevě produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Samsung RB30J3215SA, A++ VADA můžete nakoupit také tady na stránkách ve známé kategorii s mrazákem dole! Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této kategorie za super ceny! Populární značka Samsung má vysoce kvalitní výrobky.! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další produkty od výrobce Samsung. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Samsung RB30J3215SA, A++ VADA od značky se skvělou pověstí Samsung lze získat momentálně na webu za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 11 171 Kč.