Kombinovaná lednice s mrazákem dole Siemens KG39FPXDA

Kombinovaná chladnička Siemens KG39FPXDA Potraviny až 3× déle čerstvé Užívejte si čerstvou chuť až třikrát déle. Díky technologii hyperFresh... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem
Značka: Siemens
27 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná chladnička Siemens KG39FPXDA Potraviny až 3× déle čerstvé Užívejte si čerstvou chuť až třikrát déle. Díky technologii hyperFresh...

Kombinovaná chladnička Siemens KG39FPXDA Potraviny až 3× déle čerstvé Užívejte si čerstvou chuť až třikrát déle. Díky technologii hyperFresh premium 0 °C je to jednodušší než kdy dříve. Stačí pomocí moderního otočného regulátoru zvolit, zda chcete uskladnit ovoce nebo zeleninu. Tím nastavíte optimální úroveň vlhkosti. Přihrádka 0 °C zaručuje ideální teplotu pro uchování ryb a masa. Už žádné odmrazování! Zapomeňte na ruční odmrazování, které vám bere energii a čas. Systém noFrost rozvádí ventilátorem chladný vzduch do každého koutu mrazničky. Současně veškerou vlhkost odvádí mimo spotřebič, kde se voda z tající námrazy vypaří. Prostorové umístění bez mezer Nebojte se lednici umístit přímo ke zdi nebo nábytku. freshSense Inteligentní senzory freshSense v případě teplotních výkyvů, způsobených například přímým slunečním zářením zvenčí, okamžitě zasahují a udržují vnitřní teplotu na stabilní úrovni. Držák na lahve Pokud do chladničky často ukládáte víno či PET lahve s minerálkou, jistě využijete tento praktický držák lahve z nerezové oceli, který vám ušetří místo na poličkách a dveřních přihrádkách. superChlazení Pokud se chystáte na nákup, nezapomeňte aktivovat funkci superChlazení. Teplota se uvnitř chladničky dočasně sníží, čímž se předejde jejímu navýšení právě čerstvě nakoupenými potravinami. Vše, co bylo v lednici skladované už předtím, se tak nebude zbytečně kazit. multiAirflow Systém multiAirflow má na starost rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, která brání kolísání teploty, což pomáhá potravinám déle si uchovat chuť i vůni. Mějte přístup k vaší chladničce odkudkoli Dnešní doba je nakloněna moderním technologiím, a to i v případě velkých domácích spotřebičů! Důkazem je právě tato kombinovaná lednice KG39FPXDA. Technologie Home Connect umožňuje propojení se spotřebičem prostřednictvím chytré aplikace, vy tak můžete mít vaši lednici pod kontrolou bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Zapněte například cestou z práce funkci Rychlé chlazení, aby při vašem návratu domů byla lednička připravená na čerstvý nákup. LED osvětlení LED žárovky jsou typické nejen dlouhou životností, ale především svými nízkými nároky na spotřebu energie. V lednici je LED osvětlení umístěno tak, aby byl celý vnitřní prostor dokonale osvětlen, bez nepříjemného oslňování. Výsuvné poličky easyAccess Ukládání potravin je s těmito policemi z bezpečnostního skla ještě o něco pohodlnější. Poličky lze i při plném naložení plynule vysunout až do poloviny jejich hloubky, takže máte vždy snadný přístup ke všemu, co právě potřebujete.

Kvalitní a levný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Siemens KG39FPXDA od kvalitní společnosti Siemens jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce ve slevě! Nabídky již od 27 490 Kč.