Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0 OBAL POŠKOZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0
Značka: neuvedeno
11 201 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0 se stane nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. Svou energetickou třídou spadá do kategorie F, což ušetří vaše finance a zároveň je šetrnější k životnímu prostředí. K dispozici je kapacita 230 l v chladničce a v mrazící části můžete uskladnit až 94 l potravin. TwinTech® NoFrost Unikátní technologie TwinTech® NoFrost kombinuje funkce, díky kterým bude potravinám zajištěna nejlepší možná péče. Lednice obsahuje dva oddělené chladicí systémy. Jeden je vyhrazen pro mrazničku a druhý pro chladničku. Dále je zajištěná optimální vlhkost, díky čemuž nebude docházet k tvorbě nechtěné námrazy a vám bude ušetřena práce. MultiFlow Funkce MultiFlow se stará o rovnoměrnou cirkulaci vzduchu ve vnitřních prostorech chladničky i mrazničky a snaží se distribuovat chladný vzduch i do posledního koutu. K tomuto slouží systém vzduchových kanálů na zadní stěně. Potraviny zůstanou déle čerstvé, zachovají si svou chuť a vysokou kvalitu. Ovoce & Zelenina Speciální zásuvka na ovoce a zeleninu reguluje vlhkost a vytváří tak ideální podmínky pro dlouhodobé uchování potravin ve skvělém stavu. Vychutnejte si vždy čerstvou, chutnou a křupavou zeleninu či ovoce. Elegantní design Na první pohled vás lednice z řady Zanussi Bright zaujme svým jednoduchým a elegantním designem, který skvěle zapadne do moderních prostor vaší domácnosti. Ploché dveře neobsahují žádné vyčnívající madlo, které by mohlo narušovat celkovou koncepci kuchyně.
Neodolatelný kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi je k získání teď na našich stránkách v oblíbené kategorii s mrazákem dole. Nyní koupíte kvalitní výrobky z této sekce za nejnižší cenu. Věhlasný výrobce neuvedeno dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment .

Tento nejprodávanější výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Zanussi ZNME32FU0 OBAL POŠKOZ od značky se skvělou pověstí neuvedeno jednoduše získáte bezpečně online v bezva akci! Cena od 11 201 Kč.