Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Amica VD 1442 AM POUŽITÉ, N

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Volně stojící chladnička Amica VD 1442 AM Hledáte výkonnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Amica VD 1442 AM
Značka: Amica
9 781 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Volně stojící chladnička Amica VD 1442 AM Hledáte výkonnou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Volně stojící chladnička Amica VD 1442 AM Hledáte výkonnou kombinovanou chladničku, ale zároveň si přejete, aby vám skvěle zapadla do kuchyně? Pokud ano, je ta od značky Amica přesně pro vás. Chladnička Amica VD 1442 AM​ s mrazákem nahoře v béžové barvě a praktickými madly se bude hodit do každé moderní kuchyně. Nachází se v úsporné energetické třídě A++, která vám zajistí nižší spotřebu elektrické energie. Jistě oceníte celkový objem 208 litrů a mechanické ovládání termostatu. Přestože se jedná o výkonnou kombinovanou chladničku, její tichý chod pouze 40 dB zajistí, že vás nebude nikdy rušit. Kombinované provedení Lednice o objemu 164 litrů je vybavena 4 policemi a nechybí ani šuplík na zeleninu. Dveřní prostor je vybaven 3 přihrádkami a spodní polička je ideální místo pro zchlazení oblíbeného vína či jiného nápoje. Mrazák má objem 44 litrů a vnitřní prostor je vybaven 1 policí. Při výpadku elektrické energie dokáže mrazák ještě 12 hodin mrazit a vy se tak nemusíte bát o své pochutiny. Automatické rozmrazování Zejména starší chladničky je třeba často odmrazovat, protože vytvořený led zvyšuje spotřebu energie. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky a pracné rozmrazování. Lednička Amica VD 1442 AM vám místo toho nabídne pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování.

Exkluzivní produkt Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Amica VD 1442 AM POUŽITÉ, N s pečetí kvality od značky Amica pohodlně seženete online extra se slevou. Nabídka již od 9 781 Kč.