Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Candy CMDDS 5144WH VADA VZH

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 164 litrů... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Candy
Značka: neuvedeno
4 785 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 164 litrů...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 164 litrů je rozdělen pomocí 2+1 nastavitelných plastových polic. Dále se uvnitř nachází zásuvka na ovoce a zeleninu a držák láhví. Ve dveřích jsou umístěny 3 další přihrádky. Mrazák má objem 40 litrů, je rozdělen do 2 přihrádek a jeho mrazicí výkon činní 2 kg/24 hodin. Lednice má vyměnný závěs dveří, je tedy možné si zvolit otevíraní dveří podle svého. Úspora energie V dnešní době máte na výběr velké množství lednic a jen na vás, jakou zvolíte. Jedním z hlavních kritérií by mělo být i to, kolik vás bude stát roční provoz tohoto nového pomocníka. Velkou výhodou je, že lednice CANDY CMDDS 5144WH díky své nízké spotřebě spadá do energetické třídy A++. To znamená, že je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence a rodinnému rozpočtu. No Frost technologie Technologie No Frost odbourává starost ručního odmrazování. Vytváří příznivé podmínky vlhkého a čerstvého prostředí a zabraňuje tvorbě ledu. Skutečnou výhodou je i minimalizování spotřeby energie a tak se může řadit do vysoce úsporné energetické třídy A++.

Zcela unikátní výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Candy CMDDS 5144WH VADA VZH od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno najdete tady a teď právě extra výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 785 Kč.