Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFTR4555rdr

Kombinovaná lednice Concept LFTR4555rdr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku, která zapadne... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře
Značka: CONCEPT
11 242 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná lednice Concept LFTR4555rdr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku, která zapadne...

Kombinovaná lednice Concept LFTR4555rdr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku, která zapadne do rustikálně laděného interiéru? Pak by vám mohla padnout do oka právě tato kombinovaná lednice s mrazákem nahoře značky Concept. Objem a vnitřní uspořádání Tento model chladničky skromnějších rozměrů může být plnohodnotným spotřebičem v menší domácnosti, ale je výborný i jako doplněk k lednici či i mrazáku, který už doma máte. Celkový objem chladicí části je 160 l a mrazák pojme 48 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Vnitřek lednice tvoří dvě skleněné police a praktická zásuvka na ovoce a zeleninu. Pro uskladnění potravin nebo lahví perfektně poslouží i přihrádky ve dveřích lednice, kterých je celkem pět. Snadné ovládání Nastavování teploty je u této chladničky mimořádně snadné. Otočným regulátorem si pohodlně navolíte požadovanou úroveň chlazení. Úsporné osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Navíc vás potěší jeho dlouhá životnost a úspornější provoz.Výjimečný výrobek můžete sehnat právě na našich stránkách v kategorii s mrazákem nahoře! Prozkoumejte skvělé produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Unikátní a žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFTR4555rdr od značky se zárukou kvality CONCEPT snadno můžete sehnat v naší online nabídce se slevou! Nyní za akční cenu 11 242 Kč.