Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 se stane nedílnou součástí vaší... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje
Značka: Gorenje
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 se stane nedílnou součástí vaší...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 164 l a mrazák pojme 41 l. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 24 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 40 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 3 nastavitelných skleněných polic, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje praktický podnos na uskladnění vajec. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny.

Tento exkluzivní kus Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 od přední značky Gorenje lze nakoupit na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Nyní za akční cenu 6 990 Kč.