Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 VADA VZHL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodním rohu dveří. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře
Značka: Gorenje
6 011 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodním rohu dveří. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodním rohu dveří. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A+, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 164 l a mrazák pojme 41 l. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 3 nastavitelných skleněných polic, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje praktický podnos na uskladnění vajec. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny. Parametry V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 24 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 40 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat.

Hodně povedený produkt Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF4141PW4 VADA VZHL od značky s dlouholetou tradicí Gorenje snadno pořídíte v naší internetové nabídce skutečně výhodně! V akci od 6 011 Kč.