Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense RT267D4AWF VADA VZH

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense RT267D4AWF... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense
Značka: neuvedeno
5 581 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense RT267D4AWF...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense RT267D4AWF Kombinovaná lednice Hisense RT267D4AWF uspokojí především nenáročné uživatele. Prostorná chladicí část je dělená 3 skleněnými policemi a nechybí ani velká zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Ve dveřích naleznete další úložné prostory, kde se nachází 3 poličky pro lahve a drobnější potraviny. Dokonalý přehled v celém obsahu lednice zajistí energeticky úsporné LED osvětlení. Velkou výhodou je automatické odmrazování chladničky. Mraznička v horní části spotřebiče s objemem 41 l je optimálním řešením pro ty, kterým stačí zamrazovat malé množství potravin. Zejména na takové drobnosti, jako je zmrzlina nebo mražená zelenina, je naprosto ideální. Základní specifikace: Energetická třída: F Klimatická třída: N, ST Čistý objem chladničky: 165 l Čistý objem mrazničky: 41 l Mrazicí výkon: 2 kg/24 h Akumulační doba: 12 h Otevírání dveří: levé/pravé LED osvětlení Hlučnost: 40 dB

Kvalitní a žádaný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Hisense RT267D4AWF VADA VZH od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno můžete pořídit zrovna dnes za parádní cenu. Akční cena 5 581 Kč.