Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S Vychutnejte si delikátní... více informací »
Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S POUŽITÉ
Značka: DéLonghi
4 793 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S Vychutnejte si delikátní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S Vychutnejte si delikátní espresso nebo cappuccino díky kombinovanému kávovaru De'Longhi, který v sobě skloubí pákový kávovar na espresso s překapávačem na kávu. Bezchybné espresso Vychutnejte si delikátní espresso z kombinovaného kávovaru De'Longhi. Pomocí tlaku 15 barů vám kávovar vykouzlí oříškově zbarvené espresso s bohatým aroma. Multifunkční kávovar V tomto kombinovaném kávovaru lze připravit kávu jak z namleté kávy, tak z již zhotovených podů. Mléčné nápoje Součástí kávovaru je i ruční tryska na mléko. Můžete si tak vytvořit nadýchanou pěnu pro cappuccino nebo jemně našlehané mléko pro caffè latte. Jednoduché plnění Díky otočnému systému lze z přední části snadno naplnit zásobník na vodu a kávový filtr.

Ve slevě tento produkt Kombinovaný kávovar De'Longhi BCO421.S POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ od dodavatele se skvělou pověstí DéLonghi naleznete v naší nabídce za outletovou cenu. Teď za akční cenu 4 793 Kč.