Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW Kombinovaný sporák Amica SEPM... více informací »
Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW VADA VZHLEDU
Značka: neuvedeno
5 839 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW Kombinovaný sporák Amica SEPM...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A, což vám ušetří finance. Nabízí vnitřní objem trouby 62 l a 4 varné zóny. Dále se pyšní širokou škálou funkcí, jako je Rozmrazování a Super rychlý ohřev, které vám ušetří práci a čas. Energetická třída Amica se zajímá nejen o kvalitně vyhotovené spotřebiče, nýbrž i o životní prostředí, které úzce souvisí i s energetickou třídou, která u kombinovaného sporáku SEPM 16 ZPW spadá do kategorie A. Lakovaný poklop Rozšiřte si svou pracovní plochu pomocí poklopu, který je vyhotoven z tvrzeného skla, zvyšuje komfort a v neposlední řadě dokáže ochránit stěnu před mastnými skvrnami. Snadno čistitelný povrch Povrch trouby je tvořen jedinečným smaltem, na němž se nezachytává tuk a nečistoty. Díky tomu bude samotné čištění snadné, rychlé a efektivní. Úložný prostor Úložného prostoru není nikdy dostatek, proto je ve spodní části sporáku umístěna zásuvka, která se skvěle hodí na uskladnění plechů či jiných drobností, které je dobré mít vždy po ruce. Smaltované rošty Smaltované rošty tvoří pevný základ, pro všechny těžké pekáče a hrnce, jsou velice odolné a stabilní. Snadno se udržují v čistotě, jelikož je jednoduše můžete dát do myčky. Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost najít mimo jiné na stránkách zařazený v kategorii kombinované sporáky. Nyní můžete koupit kvalitní zboží z této rubriky za skvělou cenu!

Tento exkluzivní kousek Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW VADA VZHLEDU, ODĚRKY od dodavatele zboží neuvedeno lze koupit bezpečně online trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 5 839 Kč.