Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, mírné deformace (pravý bok, spodní regál). Kombinovaný... více informací »
Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X
Značka: Amica
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, mírné deformace (pravý bok, spodní regál). Kombinovaný...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, mírné deformace (pravý bok, spodní regál). Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A, což vám ušetří finance. Nabízí vnitřní objem trouby 65 l a 4 varné zóny. Dále se pyšní širokou škálou funkcí, jako je Rozmrazování a Super rychlý ohřev, které vám ušetří práci a čas. Energetická třída Amica se zajímá nejen o kvalitně vyhotovené spotřebiče, nýbrž i o životní prostředí, které úzce souvisí i s energetickou třídou, která u kombinovaného sporáku SPFS 28TLDZP X spadá do kategorie A. Teleskopické výsuvy Teleskopické výsuvy v troubě vám poskytnou bezpečnou a snadnou manipulaci s horkými plechy. Budete moci celý plech vysunout, aniž byste se museli přiblížit k žáru. Navíc je výsuv lehce demontovatelný a čistitelný. TS programátor Díky senzorickému ovladači budete mít vše dokonale pod kontrolou – aktuální nastavení trouby, zvolit začátek pečení, konec pečení a akustický alarm vás upozorní na konec doběhnutého programu. Super rychlý ohřev Využijte tuto funkci a již za 4 minuty mějte svou troubu předehřátou na 150 °C, což je v průměru o 20 % rychleji, než je považováno za standardní čas. Snadno čistitelný povrch Povrch trouby je tvořen jedinečným smaltem, na němž se nezachytává tuk a nečistoty. Díky tomu bude samotné čištění snadné, rychlé a efektivní. Otočný rožeň Vytvořte si uvnitř trouby gril a využijte otočný rožeň, který se skvěle hodí pro přípravu do zlatova pečeného a křupavého kuřete. Připravujte své oblíbené pokrmy a vždy se tešte s dokonalých výsledků. Poklop Rozšiřte si svou pracovní plochu pomocí poklopu, který dokáže vaší stěnu ochránit před mastnými skvrnami a zvyšuje celkový komfort užívání. Úložný prostor Úložného prostoru není nikdy dostatek, proto je ve spodní části sporáku umístěna zásuvka, která se skvěle hodí na uskladnění plechů či jiných drobností, které je dobré mít vždy po ruce. Rozmrazování Potřebujete rychle rozmrazit velké množství masa, ryb či pečiva? Poté není nic lepšího než využít funkci, která je určené právě pro tyto účely. Během chvíle budete schopni potraviny zpracovávat a nebudete muset ztrácet čas. Litinové rošty Litinové rošty tvoří pevný základ, pro všechny těžké pekáče a hrnce, jsou velice odolné a snadno se udržují v čistotě Soft Close Tlumené dovírání dvířek usnadní užívání touby a zvýší celkový uživatelský komfort. Recepty Recepty na vnitřní straně dvěří budete mít vždy po ruce. Obsahují informace a pokrmu, teplotě a času pečení.
Tento výjimečný produkt Kombinovaný sporák Amica SPFS lze pořídit právě zde na stránkách v kategorii kombinované sporáky! Nyní můžete najít akční zboží ze zmíněné rubriky v akci. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky Amica. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Amica má ve stále nabídkce špičkové produkty. za překvapivě výhodné ceny.

Vynikající kousek Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X VADA VZHLEDU, ODĚRKY od našeho známého výrobce Amica můžete koupit tady a teď právě za skvělou cenu. Akční cena od 8 599 Kč.