Komínový odsavač par AEG DBB 5660 HM

Svěží vzduch bez námahy a hluku Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné... více informací »
Komínový odsavač par AEG DBB
Značka: AEG
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Svěží vzduch bez námahy a hluku Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné...

Svěží vzduch bez námahy a hluku Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak skvěle osvěží prostředí vaší kuchyně. Hob2Hood systém Systém Hob2Hood spočívá v bezdrátovém propojení odsavače par s varnou deskou. Jakmile zahájíte vaření, odsavač automaticky rozsvítí světla a spustí odtah v odpovídající intenzitě. Svěřte práci chytrým spotřebičům. Posviťe si na vaření Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. Toto osvětlení má navíc dlouhou životnost a je energeticky úsporné. Uhlíkový filtr Uhlíkový filtr účinně zachycuje a redukuje pachy vzniklé při vaření, takže v kuchyni cítíte jen svěží vzduch. Filtr lze v případě znečištění umýt a reaktivovat, aby zůstala zachována jeho schopnost pohlcovat nežádoucí výpary.
Oblíbený a akční produkt Komínový odsavač par AEG DBB 5660 můžete dostat bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice digestoře. Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu.

Nový produkt Komínový odsavač par AEG DBB 5660 HM od dodavatele s dlouholetou historií AEG snadno můžete najít teď za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 11 990 Kč.