Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB, B, 60 cm

Výkonný odsavač par Odsavač par Gorenje WHI6SYB vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření, mastnotu... více informací »
Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB
Značka: Gorenje
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný odsavač par Odsavač par Gorenje WHI6SYB vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření, mastnotu...

Výkonný odsavač par Odsavač par Gorenje WHI6SYB vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření, mastnotu a vlhkost z kuchyně. Tato vestavná digestoř o šířce 595 mm dosahuje maximálního výkonu odtahu 650 m3 za hodinu, což z ní činí skvělého pomocníka. Pomocí tlačítek nastavíte jednu ze 3 rychlostí odtahu. Účinné filtry Jedinečné hliníkové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost LED osvětlení Odsavač par Gorenje WHI6SYB je vybaven LED osvětlením, které poskytuje dokonalý přehled na varné desca a jejího okolí. LED osvětlení je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítilnami, je blíže k přirozenému světlu s minimálním použitím energie, zatímco jejich životnost je až třikrát delší. Recirkulační digestoř Recirkulační digestoře nasávají páru a vzduch nasycený pachy přes filtr, a potom vrací upravený vzduch zpět do kuchyně. V tomto případě se vzduch odsává přes filtr s dřevěným uhlím, který odstraňuje pachy z vaření, a čistý vzduch je potom recirkulován zpět do kuchyně.
Tento žádaný produkt Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB, B, 60 můžete najít také tu na našich stránkách ve známé kategorii digestoře. Vyberte si kvalitní kusy ve zmiňované sekci za super peníze.

Tento výjimečný produkt Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB, B, 60 cm od dodavatele s dobrým jménem Gorenje snadno získáte právě teď za super cenu. Zrovna nyní za cenu 7 990 Kč.