Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se... více informací »
Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter POUŽITÉ
Značka: RhinoTech
471 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se nemusíte bát, že se nějak poškodí nekvalitním povrchem. Jsou vyrobena z odolné gumy, díky které jsou velmi odolné, a zajišťuje dlouhou životnost. Kvalitní materiál Speciální gumový materiál s drážkovaným povrchem poskytuje skvělou odolnost vůči opotřebení. Díky zahuštěné pryže jsou kola protiskluzová a odolná proti nárazu a proti proražení. Zcela unikátní produkt Kompletní kolo pro Xiaomi pořídíte mimo jiné na našem webu ve známé rubrice pro mobily! Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této populární kategorie za super peníze. Dodavatel RhinoTech vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží.!

Akční produkt Kompletní kolo pro Xiaomi Scooter POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ značky RhinoTech k dostání momentálně za skvělou cenu. Zrovna teď v akci za 471 Kč.