Kompresorový inhalátor Laica NE2013 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Kompresorový inhalátor Laica NE2013 Nádech od specialisty Inhalace je... více informací »
Kompresorový inhalátor Laica NE2013
Značka: neuvedeno
728 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Kompresorový inhalátor Laica NE2013 Nádech od specialisty Inhalace je...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Kompresorový inhalátor Laica NE2013 Nádech od specialisty Inhalace je velmi nápomocná léčebná metoda. Pomáhá dostat léčivé látky ve formě mlhy přímo k vašim dýchacím cestám. S kompresorovým inhalátorem Laica NE2013 se už nebudete muset strachovat o žádné vedlejší účinky jako při klasických lécích. Dýchací cesty vašeho dítěte budou ve správných rukách, inhalátorům se totiž firma Laica věnuje již od jejich vzniku. Certifikovaná kvalita Inhalátory od Laica vyhovují nejpřísnějším normám EU. Ke každému inhalátoru dostanete masku pro dospělé i pro děti, do kterých vám bude léčivo proudit přes hadici. Relativně krátký čas potřebný na inhalaci a široké příslušenství dělá z Laica NE2013 profesionálního pomocníka v domácím prostředí. Ideální na domácí léčení Kompresorový inhalátor NE2013 disponuje odkládacím prostorem, který zaručí, že budete mít všechno po ruce. To oceníte při domácím léčení. Léčivo je rozbíjeno na středně velké částečky o velikosti 2,61 μm, které potom putují rychlostí (nebulizační výkon) 0,35 ml/min až do nosu a úst. V závislosti na výběru léčiv dokáže zmírnit otoky sliznice, klasický kašel a rýma se tak musí mít na pozoru. Zmírňuje též záněty průdušek, průdušnic a dutin a usnadňuje průběh alergií a astma. Pozor! Léčiva nejsou součástí balení výrobku, při jejich výběru doporučujeme se vždy poradit se svým lékařem. Akční produkt Kompresorový inhalátor Laica NE2013 je k získání jednoduše tady na webu ve známé rubrice inhalátory. Připravili jsme jiné zboží ve zmiňované sekci v akci.

Neodolatelný produkt Kompresorový inhalátor Laica NE2013 ROZBALENO od našeho výrobce neuvedeno jednoduše pořídíte nyní trvale výhodně! Nyní získáte od 728 Kč.