Konvektor Tristar KA-5819

Konvektor Tristar KA-5819 Pro vymrzlou chatu či chalupu, nebo pro vytopení místnosti v jarních nebo podzimních měsících, vám skvěle poslouží... více informací »
Konvektor Tristar KA-5819
Značka: Tristar
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Konvektor Tristar KA-5819 Pro vymrzlou chatu či chalupu, nebo pro vytopení místnosti v jarních nebo podzimních měsících, vám skvěle poslouží...

Konvektor Tristar KA-5819 Pro vymrzlou chatu či chalupu, nebo pro vytopení místnosti v jarních nebo podzimních měsících, vám skvěle poslouží ohřívač Tristar. S termostatem si nastavíte požadovanou teplotu, s časovačem pak dobu, za kterou by se měl přístroj vypnout, a pomocí vašeho smartphonu jej budete moci ovládat i na dálku. Velký výkon Ohřívač disponuje třemi nastaveními 750, 1250 a 2000 W, kdy maximální výkon konvektoru je právě 2000 W, díky tomu bude vaše chata nebo jakákoliv jiná místnost vytopena během chvilky. Ovládejte na dálku Mezi hlavní výhody přístroje patří bezesporu možnost ovládání na dálku, buď pomocí dálkového ovladače, nebo jen vaším chytrým telefonem a aplikací v něm. V bezplatné aplikaci Tuya pak jednoduše upravíte nebo zkontrolujete aktuální nastavení. Praktický časovač S funkcí časovače pak jednoduše nastavíte dobu, po kterou má být konvektor zapnut, po danou dobu bude topit a po uplynutí nastaveného času dojde k jeho vypnutí. Tuto funkci tak využijete třeba před spaním, kdy budete moci bez starostí usnout. Turbo režim V situaci, kdy máte danou místnost opravdu vymrzlou, jistě oceníte Turbo funkci, se kterou bude v daném pokoji výrazně rychleji teplo, než při zvolení nízké úrovně výkonu.

Ve slevě tento výrobek Konvektor Tristar KA-5819 od spolehlivého výrobce Tristar je k dispozici právě teď v nabídce za extra cenu! Aktuálně v akci od 1 999 Kč.