Korunkový otvírák na nápoje Banquet 28505020 Tinto, 15cm

Korunkový otvírák Banquet 28505020 Tinto Otvírák na nápoje dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým velice... více informací »
Korunkový otvírák na nápoje
Značka: Banquet
86 Kč
Ověřit dostupnost
Korunkový otvírák Banquet 28505020 Tinto Otvírák na nápoje dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým velice...

Korunkový otvírák Banquet 28505020 Tinto Otvírák na nápoje dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým velice rychle a jednoduše otevřete lahve. Praktický pomocník Otvírák BANQUET TINTO je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem, a vy se tak můžete těšit z jeho velké odolnosti. Díky rukojeti, která je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou se vám bude s otvírákem velmi dobře pracovat. Délka otvíráku je 15 cm a nedoporučuje se jej mýt v myčce.Často hledaný produkt Korunkový otvírák na nápoje Banquet 28505020 Tinto, 15cm pořídíte bezprostředně na našem webu zařazený v kategorii otvíráky. Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Banquet. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Banquet vám nabízí kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento kvalitní produkt Korunkový otvírák na nápoje Banquet 28505020 Tinto, 15cm od společnosti se zárukou kvality Banquet pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Cena již od 86 Kč.