Koš do sušičky prádla na sušení bot a jemného prádla AEG A4YH200

Koš do sušičky prádla Tento koš jistě oceníte v případě, když se rohodnete dát prát boty, a nemůžete čekat až se přirozeně vysuší. Díky... více informací »
Koš do sušičky prádla na sušení bot
Značka: AEG
990 Kč
Ověřit dostupnost
Koš do sušičky prádla Tento koš jistě oceníte v případě, když se rohodnete dát prát boty, a nemůžete čekat až se přirozeně vysuší. Díky...

Koš do sušičky prádla Tento koš jistě oceníte v případě, když se rohodnete dát prát boty, a nemůžete čekat až se přirozeně vysuší. Díky tomuto koši můžete vaše boty bez starostí vložit do sušičky, a nemusíte mít žádné obavy, že by mohlo dojít k jejich poškození vlivem pohybu bubnu. Koš však lze kromě sušení bot využít třeba i pro jemné prádlo, a je kompatibilní se sušičkami AEG řady 8000. Nový produkt můžete získat právě tu v sekci příslušenství k pračkám! Máme pro vás skvělé produkty z této kategorie ve výprodejové akci. Významný výrobce AEG svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento nejprodávanější kousek Koš do sušičky prádla na sušení bot a jemného prádla AEG A4YH200 s pečetí kvality od značky AEG jde nakoupit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Nabídka od 990 Kč.