Koš s plastovým víkem na tříděný odpad Toro, nerez, 2x30l

Koš s plastovým víkem na tříděný odpad Toro Pokud rádi pečujete o životní prostředí tím, že třídíte odpad, pak vás jistě zaujme odpadkový... více informací »
Koš s plastovým víkem
Značka: TORO
3 500 Kč
Ověřit dostupnost
Koš s plastovým víkem na tříděný odpad Toro Pokud rádi pečujete o životní prostředí tím, že třídíte odpad, pak vás jistě zaujme odpadkový...

Koš s plastovým víkem na tříděný odpad Toro Pokud rádi pečujete o životní prostředí tím, že třídíte odpad, pak vás jistě zaujme odpadkový koš značky Toro, který obsahuje dvě samostatné nádoby se kterými bude třídění odpadu hračka. Snadné vyjmutí nádoby z koše zajistí madlo a i přesto, že se nádoby snadno udržují, lze do každé vložit sáček a tak nebudete muset nádoby umývat a čas, který byste museli strávit pravidelným mytím, můžete využít jinak. Velmi snadné je i otevírání koše, díky nášlapu lehce otevřete požadovanou část. Každá nádoba má objem 30 litrů a celkové rozměry koše jsou 58 x 64,8 x 31 cm.

Často hledaný produkt Koš s plastovým víkem na tříděný odpad Toro, nerez, 2x30l od spolehlivého výrobce TORO jednoduše můžete pořídit u nás nyní opravdu levně. Akční cena od 3 500 Kč.