Kouřový alarm Netatmo bílý

Užitečný kouřový alarm Netatmo Kouřový alarm od Netatma vám zajistí maximální ochranu před potenciálním požárem. Díky užitečné aplikaci se... více informací »
Kouřový alarm Netatmo bílý
Značka: NETATMO
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Užitečný kouřový alarm Netatmo Kouřový alarm od Netatma vám zajistí maximální ochranu před potenciálním požárem. Díky užitečné aplikaci se...

Užitečný kouřový alarm Netatmo Kouřový alarm od Netatma vám zajistí maximální ochranu před potenciálním požárem. Díky užitečné aplikaci se navíc o možném nebezpečí dozvíte prakticky kdekoliv, takže budete mít dokonalý přehled, co se děje u vás doma. Baterie s výdrží až deseti let vám zase zajistí, že se na něj budete moci spolehnout dostatečně dlouhou dobu. Stane se tak přirozeným ochráncem vašeho domova. Skvělá detekce Již se nemusíte bát, že nenadálý požár zachvátí váš dům. Kouřový alarm přes průběžné samokontroly zajistí, že budete maximálně chráněni. Pokud detekuje kouř, oznámí to změnou stavu barevné LED a zvukem o hlasitosti 85 dB. Nestane se tedy, že alarm přeslechnete. Díky vysoké citlivosti se ale úplně nedoporučuje jej umísťovat do prostor, kde může potenciálně dojít ke kouři při běžných činnostech. Kuchyně, garáž nebo sprcha by tak mohla zařízení zbytečně zmást. Ovládání přes mobil Pro jednodušší manipulaci lze alarm snadno propojit s vaším telefonem skrze aplikaci. Instalace je velice jednoduchá a budete tak mít v mžiku přehled o tom, co se děje u vás doma. Pokud detekuje první obláčky dýmu, automaticky vám odešle zprávu do vašeho mobilu, takže zjistíte aktuální stav, ať budete kdekoliv. V momentě kdy situaci zkontrolujete, jej můžete stejně snadno přes tuto aplikaci i vypnout. Jedná se tedy o uživatelsky velice přívětivé zařízení. Dlouholetý ochránce S baterií o výdrži téměř 10 let se nemusíte obávat, že vás detektor kouře jen tak opustí. V případě že se tento čas přiblíží, budete o jeho stavu informováni dostatečně dopředu. Co taktéž přijde vhod je propojení s aplikací Apple HomeKit, díky které si můžete kupříkladu nastavit, že při objevení problémů, automaticky rozsvítí světla v místnosti.
Žádaný výrobek naleznete v pohodě tady na stránkách umístěný v rubrice domácnost! Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! To ale však není vše, máme toho více! U nás najdete více kousků od značky NETATMO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Kouřový alarm Netatmo bílý od značky se skvělou pověstí NETATMO jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za výborné peníze! Nabídka od 2 599 Kč.