Kráječ potravin elektrický KP3531 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ostrý jako břitva Špičkový nerezový nůž z oceli... více informací »
Kráječ potravin elektrický KP3531 OBAL
Značka: neuvedeno
2 416 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ostrý jako břitva Špičkový nerezový nůž z oceli...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ostrý jako břitva Špičkový nerezový nůž z oceli Solingen, o průměru 17 cm a výkonný A/C motor o příkonu 130 W, nakrájí naprosto dokonalé plátky neuvěřitelnou rychlostí. Krájení je pohodlné díky profi nakloněné desce a kovovým částem, které zajistí stabilitu. Vysunovatelný nástavec posuvné desky oceníte při krájení potravin větších rozměrů. Nastavitelná šířka plátků Regulátorem jednoduše nastavíte tloušťku plátků od 0 – 23 mm. Pro šunku a sýr je ideální šířka 0,3 mm, pro pečivo využijete až maximální tloušťku plátku 23 mm a pro zeleninu si nastavíte šířku dle potřeby. Po ukončení krájení nezapomeňte nastavit regulátor síly plátků na 0, ochráníte tak ostří nože a svou bezpečnost. Bezpečná a snadná údržba Bezpečnostní dvojitý spínač je vytvořen pro zajištění maximální bezpečnosti a zabránění nechtěným úrazům a nehod s dětmi. Protiskluzové nožičky zabraňují pohybu přístroje při krájení. Zajištěna je tak bezpečnost, ale i snadná údržba. Řezný kotouč můžete omývat pod tekoucí vodou nebo v myčce. Tělo přístroje stačí otřít navlhčenou utěrkou. Užijte si pohodové krájení bez námahy. Tento skvělý produkt máte možnost pořídit prostě tady na webu v populární rubrice kráječe potravin. Nyní koupíte kvalitní výrobky z naší rubriky v akci! Významná značka neuvedeno vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment. za mimořádně nízké ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Kráječ potravin elektrický KP3531 OBAL POŠKOZEN od našeho výrobce neuvedeno máte možnost dostat v aktuální nabídce extra výhodně! Právě lze objednat jen za 2 416 Kč.