Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil, černá (61010-BK)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil
Značka: neuvedeno
388 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Stejně tak přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje. Tento unikátní kus Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil, černá (61010-BK) najdete bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii pro pc. Podívejte se na vyjímečné zboží z této sekce za výhodnou cenu! Tato značka neuvedeno vám představuje kvalitní výrobky.

Hodně žádaný produkt Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil, černá (61010-BK) od oblíbené značky neuvedeno získáte na našich stránkách teď právě se slevou! Zrovna teď v akci za 388 Kč.