Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil, modrá (61010-ZQ)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad Pro
Značka: neuvedeno
395 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Také přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje.Tento diskontní produkt lze sehnat taky tady u nás umístěný v sekci pro pc! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této známé kategorie za výborné peníze!

Oblíbený a akční produkt Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11 a Pencil, modrá (61010-ZQ) od známé společnosti neuvedeno snadno naleznete aktuálně za výhodné peníze. Nyní pořídíte za 395 Kč.