Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11, černá (61007-BK)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11
Značka: neuvedeno
553 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 11 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše jedenáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Stejně tak přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje.

Velmi žádaný produkt Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 11, černá (61007-BK) od značky s dobrým jménem neuvedeno můžete pořídit v naší aktuální nabídce skutečně levně. Výhodně za super cenu 553 Kč.