Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9 a Pencil, zelená (61011-DG)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12,9 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše zařízení o velikosti 12,9 palců. Tím si... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad
Značka: neuvedeno
409 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12,9 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše zařízení o velikosti 12,9 palců. Tím si...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12,9 Magnetický kryt pro iPad Pro snadno a elegantně přilne na vaše zařízení o velikosti 12,9 palců. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Také přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje. Často hledaný produkt jde koupit aktuálně tady na našem webu v populární sekci pro pc. Nyní získáte unikátní zboží z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato vyjímečná značka neuvedeno vám nabízí prvotřídní zboží. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9 a Pencil, zelená (61011-DG) od top značky neuvedeno můžete najít na našich stránkách teď za super cenu! Levně za 409 Kč.