Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9, ledově modrá (61008-WI)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9
Značka: neuvedeno
859 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Stejně tak přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje.
Velmi oblíbený kousek Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9, ledově modrá (61008-WI) získáte přímo tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii pro pc! Mrkněte na oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Tato značka neuvedeno poskytuje skvělý sortiment. A to je teprve začátek! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9, ledově modrá (61008-WI) od skvělého výrobce neuvedeno pořídíte právě teď v naší nabídce extra se slevou! Nabídka již od 859 Kč.