Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9, růžová (61008 -PK)

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude... více informací »
Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9
Značka: neuvedeno
859 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude...

Kryt COTEetCI na Apple iPad Pro 12 Magnetický kryt pro iPad snadno a elegantně přilne na vaše dvanáctipalcové zařízení. Tím si zajistíte, že bude chráněno z obou dvou stran, tudíž se nemusíte obávat poškození. Navíc umožňuje snadné probuzení iPadu jen tím, že kryt otevřete. Zavřením jej naopak zase uspíte, čímž efektivně šetří vaši baterii. Stejně tak přijde vhod, že ho budete moci natočit do nejrůznějších úhlů tak, abyste našli perfektní polohu pro čtení elektronických knih, sledování seriálů nebo videohovory. Přispěje tak výrazně k pohodlí při používání vašeho přístroje.

Velmi oblíbený výrobek Kryt COTEetCI Apple iPad Pro 12.9, růžová (61008 -PK) od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno je k dostání zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Cena od 859 Kč.