Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO 21, bílé

Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO 21 Digitální kuchyňské rádio DIGITRADIO 21 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“,... více informací »
Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO
Značka: Technisat
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO 21 Digitální kuchyňské rádio DIGITRADIO 21 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“,...

Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO 21 Digitální kuchyňské rádio DIGITRADIO 21 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování a odolnou konstrukci, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jedinečný design, kterému dominuje skvěle vypadající hliníková mřížka chránící reproduktor, velké ovládací prvky nebo přehledný TFT displej. Šetří místo DigitRadio 21 může být koncipováno jako volně stojicí zařízení, perfektně se však hodí i do malých kuchyňských prostor, kde se dá bez potíží nainstalovat pod skříňku, poličku nebo kamkoli, kde nebude překážet ani nezabere místo. Využít k tomu můžete montážní materiál, který je součástí balení. Digitální tuner Jednou z nejzajímavějších věcí, co rádio dokáže nabídnout je bezesporu digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizaci bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat. Budík a časovač vypnutí Rádio nabízí také praktické funkce. Se zapnutým časovačem se nemusíte starat o ruční vypnutí zařízení. Nechybí ani budík, díky kterému můžete rádio využívat jako radiobudík do ložnice. Bluetooth streamování Při poslechu hudby se však nemusíte spoléhat pouze na radiové stanice, i když výběr těch digitálních skýtá široké možnosti. Vyměnit je můžete třeba za hudbu uloženou ve vašem mobilu nebo tabletu, který připojíte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth.

Kvalitní a žádaný produkt Kuchyňské rádio TechniSat DIGITRADIO 21, bílé od dodavatele zboží Technisat snadno můžete získat u nás nyní za skvělou cenu! Akční ceny od 1 799 Kč.