Kuchyňský robot Bosch MUM58258 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranný a snadno použitelný Výkonný kuchyňský robot Bosch... více informací »
Kuchyňský robot Bosch MUM58258 POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
9 279 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranný a snadno použitelný Výkonný kuchyňský robot Bosch...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranný a snadno použitelný Výkonný kuchyňský robot Bosch MUM58258 řady MUM5 CreationLine je skvělý pomocník při přípravě nejrůznějších pokrmů. Díky motoru o výkonu 1000 W snadno zpracuje velké množství surovin, jako například 1 kg mouky plus přísady. Mísa o objemu 3,9 litru z broušené a leštěné nerezové oceli a planetární míchání umožňují perfektní promísení až 2,7 kg piškotového těsta či 1,9 kg těsta kynutého. Rychlé a důkladné míchání 3D Planetární míchání je rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad díky ještě více zdokonalenému planetárnímu pohonu s jedinečným pohybem míchání ve třech směrech zároveň. K dispozici je 7 nastavitelných stupňů, momentový stupeň a možnost elektronického řízení počtu otáček. Vyjmečné funkce Speciální funkce ramene EasyArmLift a automatická parkovací pozice usnadňují práci s robotem i plnění mísy. Pouhým stlačením tlačítka jednoduše a lehce ovládáte 3 zónové multifunkční rameno. K robotu je dodáváno bohaté příslušenství, které vám usnadní vaření i pečení. Příslušenství lze uložit do míchací mísy, takže v kuchyni nezabírá zbytečně moc místa. Vše navíc můžete zabalit do praktické tašky. Bezpečné používání spotřebiče zajistí přísavné gumové nožky, ochrana proti přetížení či pojistka opětovného zapnutí. Příslušenství Hnětací hák, šlechací a míchací metly Průběhový krouhač se 3 kotouči: oboustranný krájecí, oboustranný krouhací a strouhací středně – jemný. Mixér umělá hmota 1,25 l Lis na citrusové plody v průhledné nádobě s oranžovým vnitřním dílem na odšťavňování Masomlýnek Míchací mísa z umělé hmoty V užitečné taštičce lze příslušenství uložit přímo do míchací mísy Transparentní víko s plnicím otvorem
Kvalitní produkt pořídíte nyní tady u nás v populární sekci kuchyňské roboty. Podívejte se na nové produkty z naší rubriky za výhodnou cenu. Známý dodavatel neuvedeno má na skladě vynikající produkty za dobré ceny! A tady je důkaz!

Hodně oblíbený produkt Kuchyňský robot Bosch MUM58258 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od oblíbené značky neuvedeno získáte u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Za bezkonkureční cenu 9 279 Kč.