Kuchyňský robot Delimano PRO červený OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kuchyňský robot Delimano PRO červený Kuchyňského robota... více informací »
Kuchyňský robot Delimano PRO červený
Značka: neuvedeno
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kuchyňský robot Delimano PRO červený Kuchyňského robota...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kuchyňský robot Delimano PRO červený Kuchyňského robota potřebuje každá hospodyňka Delimano Kuchyňský robot ve stylové červené barvě se hodí na jakýkoli recept s pečením. Promění vaření v zábavu, zkrátí čas přípravy, protože máte doslova volné ruce. Je vybaven výkonným 1400 W motorem, který promění ingredience v perfektní těsto na chléb či pizzu, vyšlehá tu nejlepší šlehačku nebo sníh z bílků, vytvoří perfektní krém na dort a mnoho dalšího. Hák na těsto Metla Šlehač Kryt Chytré funkce Ovládání pomocí jednoho tlačítka s 6 stupni rychlosti a tlačítkem PULSE pro maximální rychlost. Inteligentní technologie planetárního systému míchání zajistí, že metla nebo šlehač dosáhne na každý milimetr čtvereční v míse, takže ani jedna složka nezůstane nepromísena. I přes své kompaktní, praktické rozměry vhodné i do menší kuchyně má robot velkou mísu z nerezové oceli s objemem 4,5 l. Aby kuchyň zůstala uklizená, má robot také ochranný kryt zabraňující cákání. 6 stupňů rychlosti Planetární systém míchání Ochranný kryt zabraňující cákání Kvalitní a velmi žádaný produkt Kuchyňský robot Delimano PRO červený OBAL POŠKOZEN naleznete jednoduše tady na webu umístěný v kategorii kuchyňské roboty! Nyní získáte vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kvalitních produktů značky neuvedeno. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce neuvedeno vám může nabídnout prvotřídní sortiment. za super cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kuchyňský robot Delimano PRO červený OBAL POŠKOZEN od výrobce s dlouholetou historií neuvedeno jednoduše naleznete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 2 699 Kč.