Kuchyňský robot Electrolux E5KM1-4BPT

Kuchyňský robot Electrolux E5KM14BPT Chybí vám ve vaší kuchyni praktický robot, který perfektně vyšlehá bílky, uhněte těsto nebo jen smíchá... více informací »
Kuchyňský robot Electrolux E5KM1-4BPT
Značka: Electrolux
6 479 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňský robot Electrolux E5KM14BPT Chybí vám ve vaší kuchyni praktický robot, který perfektně vyšlehá bílky, uhněte těsto nebo jen smíchá...

Kuchyňský robot Electrolux E5KM14BPT Chybí vám ve vaší kuchyni praktický robot, který perfektně vyšlehá bílky, uhněte těsto nebo jen smíchá různé suroviny? Jestli ano, tak si zkuste pořídit kuchyňský robot Electrolux, který vám velmi usnadní práci, a příprava domácího dortu nebo těsta na chutný chléb bude hračka. Velký objem nádoby Velkou výhodou robota je, že jeho nádoba disponuje kapacitou 5 litrů, takže v ní jednoduše zpracujete i větší objem surovin. Součástí příslušenství jsou pak tři nástavce mezi které patří hnětací hák, šlehací a míchací metla. Perfektní zpracování Hnětací hák si skvěle poradí i s hutnějšími těsty jako třeba je třeba těsto na domácí chléb nebo pizzu. Šlehací metla zase krásně vyšlehá bílky na chutný vaječný likér nebo pro narozeninový dort, a míchací metla zase výborně smísí veškeré suroviny. Několik rychlostí Výkonný 1200W motor se postará o spolehlivý provoz. Vybrat si pak můžete také ze šesti různých rychlostí. Rychlost zvolíte jednoduše jen otočením knoflíku na čelní straně přístroje. Za zmínku pak jistě ještě stojí i kvalitní provedení a výborná stabilita.

Akční kus Kuchyňský robot Electrolux E5KM1-4BPT od dodavatele zboží Electrolux k dostání právě nyní ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 6 479 Kč.