Kuchyňský robot Gorenje SB800BW

Výborný pomocník Kuchyňský robot Gorenje SB800BW je skvělým pomocníkem do vaší kuchyně. Není nic, s čím by si robot neporadil. Díky pestré... více informací »
Kuchyňský robot Gorenje SB800BW
Značka: Gorenje
1 448 Kč
Ověřit dostupnost
Výborný pomocník Kuchyňský robot Gorenje SB800BW je skvělým pomocníkem do vaší kuchyně. Není nic, s čím by si robot neporadil. Díky pestré...

Výborný pomocník Kuchyňský robot Gorenje SB800BW je skvělým pomocníkem do vaší kuchyně. Není nic, s čím by si robot neporadil. Díky pestré škále kotoučků můžete krájet i strouhat. K snídani si můžete vychutnat čerstvou ovocnou šťávu a díky malému sekáčku si snadno namelete čerstvou kávu. Nádobka o objemu 2,4 l vám poslouží ke snadnému odměřování Vlastnosti Multifunkční robot vlastní AC motor, který se vyznačuje silným provozem. Maximální výkon motoru je 800 W a zaručuje vysokou spolehlivost. K dispozici je plynulé nastavení otáček pomocí otočného voliče, kde můžete zvolit ze dvou typů rychlostí. Ten zároveň slouží k zapnutí a vypnutí přístroje. Kuchyňský robot je dále opatřen bezpečnostním spínačem, který nedovolí spuštění motoru bez nádoby.

Levný výrobek Kuchyňský robot Gorenje SB800BW od našeho známého výrobce Gorenje je k sehnání tady za super peníze! V akci od 1 448 Kč.