Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+

Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+ Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kuchyňského robota, který vám velmi usnadní práci a hodně... více informací »
Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH
Značka: Kenwood
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+ Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kuchyňského robota, který vám velmi usnadní práci a hodně...

Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+ Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kuchyňského robota, který vám velmi usnadní práci a hodně toho udělá za vás. Zvládne míchat, šlehat, hníst, ale také strouhat nebo lisovat citrusy. Je to prostě multifunkční pomocník, kterého si ho okamžitě oblíbíte. Bohaté příslušenství Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+ je dokonalou kombinací food procesoru a kuchyňského robota. Díky třem speciálním metlám snadno připravíte těsto na domácí chléb nebo koláč. Pomocí K-metly, která dosáhne do všech částí pracovní mísy, umícháte perfektní litá těsta. Sníh z bílků vyšleháte speciálně tvarovanou balónovou metlou, a spirálovým hákem zase zpracujete i tuhá těsta. Výkonný motor Díky široké řadě příslušenství můžete míchat a zpracovávat těsta, strouhat zeleninu, sekat ořechy, apod. Ve velké 4,3l pracovní nádobě připravíte těsto na chutný koláč třeba i pro celou rodinu. Výkonný 1000W motor se bez problémů postará i o náročné úkoly. Několik rychlostí Rychlost si také přizpůsobíte podle aktuálních potřeb, a to v šesti krocích včetně stupně Puls. O efektivní zpracování veškerých surovin, a to jak velkých, tak malých objemů, se postará planetární způsob míchání.

Super produkt Kuchyňský robot Kenwood KHC29.E0WH Prospero+ od našeho předního výrobce Kenwood snadno naleznete momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Výhodně za cenu 4 499 Kč.