Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante, 30cm

Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante Kuchyňskou vařečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle... více informací »
Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante
Značka: Banquet
24 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante Kuchyňskou vařečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle...

Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante Kuchyňskou vařečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle smícháte dané suroviny, ale stejně dobře poslouží i při míchání, třeba když vaříte polévku nebo děláte omáčku k nedělnímu obědu. Praktický pomocník Vařečka BANQUET BRILLANTE je vyrobena z kvalitního bukové dřeva v kulatém provedení s rohem, díky kterému se velmi dobře dostane i do rohů u hranatých forem nebo plechů. Vařečka se hodí pro nádobí s antiadhezním povlakem, který nijak nepoškodí, a pro umytí ji nevkládejte do myčky, ale umyjte ji v rukách. Kvalitní a levný produkt je k sehnání bezstarostně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii ostatní. Vyhledejte si ostatní produkty z naší kategorie za internetové ceny! Značka Banquet nabízí kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Banquet. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Kulatá vařečka Banquet 27WSH300X45 Brillante, 30cm od známé značky Banquet jde koupit bezpečně online výhodně. Nyní pořídíte jen za 24 Kč.