Kulma Remington Ci91X1 PROluxe

Kulma na vlasy Remington CI 91X1 E51 Dokonalý účes, který vypadá jako byste právě vyšla z profesionálního salónu, je snem snad každé ženy.... více informací »
Kulma Remington Ci91X1 PROluxe
Značka: Remington
760 Kč
Ověřit dostupnost
Kulma na vlasy Remington CI 91X1 E51 Dokonalý účes, který vypadá jako byste právě vyšla z profesionálního salónu, je snem snad každé ženy....

Kulma na vlasy Remington CI 91X1 E51 Dokonalý účes, který vypadá jako byste právě vyšla z profesionálního salónu, je snem snad každé ženy. Nezáleží na tom, zda jdete na oběd s kamarádkami, na rande s mužem svých snů či do divadla, vypadat dobře za každé příležitosti pro vás od teď nebude žádný problém. Pomůže vám s tím kulma na vlasy Remington CI 91X1 E51. Hlava přístroje má tvar kužele, kde v největším bodě je její šířka 38 mm a v tom nejmenším jen 25 mm, díky tomu docílíte dokonalých a přirozených vln a kudrlin, které vám bude každý závidět. Profesionálně vypadající vlasy Víte, že hlavní roli v tom, jak dlouho vám účes vydrží a i to, jak vlastně bude vypadat, hraje i teplo, které na vlas působí. Abyste dosáhli vždy jen těch nejlepších výsledků, disponuje kulma Remington inteligentní technologií OPTIheat, která využívá teplotní senzory. Ty mají za úkol směřovat teplo tam, kde je ho nejvíce třeba = do silnější části vlasů, kterou jsou kořínky, a naopak ke konečkům dojde teplo jen minimální. Díky tomu je zajištěno, že váš účes vydrží celý den a vaše vlasy nebudou zničené a namáhané. Zdravé vlasy Nezáleží na tom, jak drahé a výkonné pomocníky máte doma, v případě, že jsou vaše vlasy zničené, vám již nic nepomůže. Naštěstí, kulma na vlasy Remington disponuje speciálně navrženým programem Pro+, díky kterému je kulma automaticky přednastavena na 185 °C. To je teplota, která zajistí, že vaše vlasy budou vypadat nádherně a udrží si svůj tvar po celý den, ale navíc nedochází k jejich poškození. Velkou výhodou je také protiskluzový povrch Grip Tech, který se postará o to, že vlasy budou na kulmě držet a vy tak vytvoříte dokonalou loknu hned na poprvé.

Žádaný výrobek Kulma Remington Ci91X1 PROluxe od naší známé značky Remington snadno můžete získat právě teď opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 760 Kč.