Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0

Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 Pokud se chystáte na párty, rodinou oslavu nebo jdete jen do práce a rádi si vlasy navlníte,... více informací »
Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD
Značka: Rowenta
749 Kč
Ověřit dostupnost
Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 Pokud se chystáte na párty, rodinou oslavu nebo jdete jen do práce a rádi si vlasy navlníte,...

Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 Pokud se chystáte na párty, rodinou oslavu nebo jdete jen do práce a rádi si vlasy navlníte, jen momentálně postrádáte opravdu kvalitní kulmu, se kterou půjde účes pěkně od ruky, tak zkuste vyzkoušet tuto od značky Rowenta. Kulma je výkonná, bezpečná a z jejích výsledků budete jistě nadšeni. Její elegantní provedení, které je doplněno o stylové prvky světoznámé značky KARL LAGERFELD je pak jen třešničkou na dortu. Úžasné vlny plné lesku Perfektních loken bez extrémní teploty dosáhnete díky výbornému přenosu tepla a optimální kontrole teploty, kulma totiž při práci udržuje stabilní teplotu 200 °C. O maximálně šetrnou úpravu vlasů se zase stará exkluzivní povrch Keratin & Glow, který kombinuje pro-keratin a turmalín. Tyto látky mají za úkol vyvářet ionty, které snižují statickou elektřinu a zabraňují krepatění vlasů. Výsledky během chvíle Průměr kulmy je 25 mm a nabízí tak hned dvě stylingové varianty, vytvořit si můžete pružné lokny nebo jemné vlny, to bude záležet na době přiložení vlasů. Samozřejmostí je i to, že kulma se výborně hodí pro všechny typy vlasů, každý tak dokáže vytvořit jedinečný účes. Pohodlnou manipulaci bez nutnosti neustále rozplétat přívodní kabel usnadní 360° otočná šňůra, a díky studené špičce vám tak účes půjde hravě od ruky. Žádaný produkt Kulma Rowenta x KARL je k sehnání teď tady u nás v sekci kulmy! Podívejte se na ještě podobné produkty z této sekce za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Rowenta. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Rowenta vás obohatí o vysoce kvalitní produkty .

Zcela unikátní produkt Kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 od výrobce s dobrým jménem Rowenta snadno můžete získat tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 749 Kč.