Kulmofén Bellissima 11739, 1000W, rotační OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kulmofén Bellissima 11739 Perfektního účesu pro každou... více informací »
Kulmofén Bellissima 11739
Značka: neuvedeno
1 169 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kulmofén Bellissima 11739 Perfektního účesu pro každou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kulmofén Bellissima 11739 Perfektního účesu pro každou příležitost docílíte pomocí horkovzdušného styleru značky Bellissima. S kulmofénem budou vaše vlasy plné lesku, hydratované a bez krepatění, tak neváhejte a pořiďte si praktického pomocníka třeba i pro každodenní úpravu vlasů. Výkonný pomocník Příkon kulmofénu 1000 W je dostatečný a hravě si tak s ním vysušíte, narovnáte nebo navlníte vlasy během pár chvil. Vybrat si můžete ze dvou teplotních nastavení a nechybí ani praktická funkce Cool shot, se kterou účes výborně dotvoříte a především zafixujete. Zdravé a zářivé vlasy Keramický povrch kartáčů zase ochrání vlasy před teplem a dodá jim nádherný lesk. Obavy nemusíte mít ani z krepatění vlasů, tomu totiž zabrání ION technologie, která navíc dokáže vlasy i dostatečně hydratovat. Dokonalý styling Díky přívodnímu kabelu s kloubem, který se otáčí o 360° se vám bude s kulmofénem velmi dobře manipulovat a kabel se nebude nijak zamotávat. Určitě vás potěší i to, že na výběr máte ze dvou kulatých kartáčů, jaký si zvolíte je teda jen na vás. Kvalitní výrobek Kulmofén Bellissima 11739, 1000W, rotační OBAL POŠKOZEN jde sehnat lehce na webu zařazený v kategorii kulmy. Pořiďte si jiné výrobky ve zmiňované kategorii za extra cenu. Oblíbený výrobce neuvedeno může nabídnout vynikající sortiment. za příznivé ceny. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní a levný kus Kulmofén Bellissima 11739, 1000W, rotační OBAL POŠKOZEN od výrobce se skvělou pověstí neuvedeno snadno naleznete zrovna za outletovou cenu! V akci za 1 169 Kč.