Kulmofén Remington AS800 Dry & Style Airstyler, 800W

Horkovzdušná kulma Remington AS800 Horkovzdušná kulma AS800 Dry & Style od výrobce Remington je díky spolupráci s řadou profesionálů z nejlepších... více informací »
Kulmofén Remington AS800 Dry & Style Airstyler
Značka: Remington
799 Kč
Ověřit dostupnost
Horkovzdušná kulma Remington AS800 Horkovzdušná kulma AS800 Dry & Style od výrobce Remington je díky spolupráci s řadou profesionálů z nejlepších...

Horkovzdušná kulma Remington AS800 Horkovzdušná kulma AS800 Dry & Style od výrobce Remington je díky spolupráci s řadou profesionálů z nejlepších salonů, zárukou vynikajících produktů z řad stylingu i péče o vlasy. Tento model využívá 800W motor a díky takto vysokému výkonu značně šetří váš čas. Vysoušení i styling jsou velmi rychlé a efektivní a zároveň zaručují vynikající výsledky při každém použití. Keramický povlak Kulma využívá povrchu s čtyřnásobnou ochranou. Keramický povlak umožňuje jemný skluz pro snadné tvarování a antistatický účinek spolu s ionizačním turmalínem jsou zárukou elegantního a vzdušného účesu. Model se zároveň pyšní třemi nástavci. Menší 21mm štětinový kartáč využijete pro vytvoření hladkých a krásných kadeří, větší 38mm termální kartáč se štětinami zase pro objemnější vzhled a vzdušnější kadeře. Pomocí koncentrátoru pro rychlé schnutí vytvoříte hedvábně hladký styl jako ze salonu. Svoboda stylu 800 W motor
Velmi žádaný produkt získáte již dnes u nás zařazený v sekci kulmy. Nyní můžete koupit ještě ostatní kusy z této známé kategorie snadno online.

Levný produkt Kulmofén Remington AS800 Dry & Style Airstyler, 800W od skvělého výrobce Remington můžete sehnat tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci od 799 Kč.