Kulmofén Revlon RVDR5222E, 2v1 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kulmofén Revlon RVDR5222E Pro objem vlasů Oválný... více informací »
Kulmofén Revlon RVDR5222E
Značka: Revlon
931 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kulmofén Revlon RVDR5222E Pro objem vlasů Oválný...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kulmofén Revlon RVDR5222E Pro objem vlasů Oválný horkovzdušný kartáč Revlon RVDR5222E podpoří objem vašich vlasů. Díky keramickému povrchu se vlasy rovnoměrně nahřívají. V kombinaci s ionizační technologií jim dodá lesk a zabrání krepatění. Hladké a zdravé vlasy Kombinace kančích a nylonových štětin dodá vašim vlasům hladký styling. 3 teploty včetně studeného vzduchu a 2 rychlosti vzduchu se přizpůsobí potřebám vašich vlasů. Snadnou manipulaci vám zajistí ergonomická rukojeť kartáče a otočný kabel. Neodolatelný výrobek Kulmofén Revlon RVDR5222E, 2v1 lze získat ještě tu zařazený v kategorii kulmy! Nyní koupíte oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu!

Tento výjimečný kousek Kulmofén Revlon RVDR5222E, 2v1 OBAL POŠKOZEN od oblíbené značky Revlon získáte aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 931 Kč.