Kulmofén Revlon RVDR5292UKE, 820W

Kulmofén REVLON RVDR5292UKE Rychle vysušených vlasů a perfektně vytvarovaného účesu v jednom kroku dosáhnete pomocí kulmofénu značky Revlon. Během... více informací »
Kulmofén Revlon RVDR5292UKE
Značka: Revlon
1 054 Kč
Ověřit dostupnost
Kulmofén REVLON RVDR5292UKE Rychle vysušených vlasů a perfektně vytvarovaného účesu v jednom kroku dosáhnete pomocí kulmofénu značky Revlon. Během...

Kulmofén REVLON RVDR5292UKE Rychle vysušených vlasů a perfektně vytvarovaného účesu v jednom kroku dosáhnete pomocí kulmofénu značky Revlon. Během pár chvil si tak vytvoříte dokonalý styling na večerní párty nebo rodinou oslavu. Ochrana vlasů Keramický povrch rovnoměrně šíří teplo a brání poškození vlasů. Suchých vlasů dosáhnete během chvilky díky rychlému rozvodu vzduchu, a nebude docházet ani k poškozování vlasů, protože nebudou vystavovány teplu po dlouhou dobu. Perfektní styling Kulatý kartáč velice dobře dosáhne ke kořínkům vlasů a vytvoří tak nádherný objem a skvěle vaše vlasy i natočí. Ionizační technologie zase zabrání krepatění a současně uhlazuje a zjemňuje vaše vlasy. Několik možností Vybrat si můžete ze tří teplot včetně studeného vzduchu, se kterým koncový styling hezky zafixujete, a dvou rychlostí, jistě si tak vždy najdete to nejlepší nastavení. Dopřejte si tedy krásný a objemný účes třeba každý den.
Kvalitní a oblíbený kousek získáte nyní tady na stránkách zařazený v sekci kulmy. Mrkněte na jiné zboží z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky Revlon. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Kulmofén Revlon RVDR5292UKE, 820W od dodavatele se skvělou pověstí Revlon máte možnost nakoupit momentálně na webu ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 1 054 Kč.