Láhev Limo Bar, 1l, černá

Černá láhev 1 litrOdolná láhev značky Limo Bar o objemu 1 litr v uhlově černé barvě obsahuje bajonetový uzávěr pro technologii Clink&Fix. Láhev... více informací »
Láhev Limo Bar
Značka: LIMO BAR
179 Kč
Ověřit dostupnost
Černá láhev 1 litrOdolná láhev značky Limo Bar o objemu 1 litr v uhlově černé barvě obsahuje bajonetový uzávěr pro technologii Clink&Fix. Láhev...

Černá láhev 1 litrOdolná láhev značky Limo Bar o objemu 1 litr v uhlově černé barvě obsahuje bajonetový uzávěr pro technologii Clink&Fix. Láhev se dá použít do všech výrobníků sody značky Limo Bar.Rychloupínací láhevProč byste měli ztrácet čas se zastaralou šroubovací lahví, když ho můžete ušetřit díky technologii Clink&Fix? Jediné, co stačí udělat je přiložit láhev, otočit a okamžitě uslyšíte „CVAK“ , což signalizuje bezpečné přichycení láhve. Příprava vaší oblíbené limonády nikdy nebyla jednodušší.
Tento diskontní produkt Láhev Limo Bar, 1l, najdete jednoduše tu na stránkách umístěný v rubrice limobary. Podívejte se na nové kusy ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další prověřené zboží značky LIMO BAR. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka LIMO BAR má velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a oblíbený produkt Láhev Limo Bar, 1l, černá od skvělé a známé značky LIMO BAR jednoduše můžete pořídit tady teď za parádní cenu. Nyní pořídíte jen za 179 Kč.