Láhev Limo Bar, 1l, červená

Soda láhev o objemu 1 litr a v barvě dark red (tmavě červená) slouží pro plnění limonádami značky Limo Bar. Je kompatibilní s výrobníky Start,... více informací »
Láhev Limo Bar
Značka: LIMO BAR
179 Kč
Ověřit dostupnost
Soda láhev o objemu 1 litr a v barvě dark red (tmavě červená) slouží pro plnění limonádami značky Limo Bar. Je kompatibilní s výrobníky Start,...

Soda láhev o objemu 1 litr a v barvě dark red (tmavě červená) slouží pro plnění limonádami značky Limo Bar. Je kompatibilní s výrobníky Start, Smart W a Fizzini. Díky ergonomickému tvaru a uzávěru s technologií Click & Fix je příprava nápoje snadnou záležitostí.Limo Bar je dostupné řešení přípravy limonád v domácím prostředí. Potřebujete pouze výrobník, sirup a právě tuto láhev. Můžete si vždy vybrat, jakou limonádu s jakou příchutí si připravíte. Láhev poté umyjete a můžete ji použít znovu v budoucnu.Hlavní vlastnosti soda láhev pro výrobu limonády objem 1 l kompatibilní s výrobníky Start, Smart W a Fizzini uzávěr Click & Fix Tento oblíbený kousek Láhev Limo Bar, 1l, je k sehnání bez problémů na webu v oblíbené sekci limobary. Nyní můžete získat podobné produkty z naší kategorie za nejlepší ceny!

Oblíbený produkt Láhev Limo Bar, 1l, červená od společnosti s předním postavením na trhu LIMO BAR pohodlně dostanete právě teď u nás za nejnižší cenu. Za bezkonkureční cenu 179 Kč.