LAMAX Sounder2 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Nechte se pohltit 360° zvukem Přenosný reproduktor LAMAX... více informací »
LAMAX Sounder2 OBAL POŠKOZEN
Značka: Lamax
1 341 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Nechte se pohltit 360° zvukem Přenosný reproduktor LAMAX...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Nechte se pohltit 360° zvukem Přenosný reproduktor LAMAX Sounder2 vám doslova vyrazí dech skvělým 360° zvukem, vysokou hlasitostí a skvělou výdrží na jedno nabití až 12 hodin. Užijte si poslech své oblíbené hudby třeba u vody díky odolnosti proti prachu a vodě se stupněm krytí IP67. Pomocí technologie Bluetooth 5.0 se navíc vždy jednoduše připojíte. Skvělý výkon S celkovým výkonem 30 W si užijete opravdu kvalitní poslech, ať už jste kdekoliv. Díky funkci super bass se navíc můžete těšit na pořádnou porci basů. Sounder2 disponuje technologií True Wireless Stereo, takže pokud vám jeden reproduktor nestačí, můžete připojit ještě jeden LAMAX reproduktor. Parťák na každou výpravu Míříte do přírody? S velkou baterií si užijete až 12 hodin nepřetržitého poslechu. K reproduktoru se navíc připojíte na vzdálenost až 18 metrů díky technologii Bluetooth 5.0. Připojit své zařízení můžete také pomocí 3,5mm jacku nebo microSD karty.

Povedený produkt LAMAX Sounder2 OBAL POŠKOZEN od společnosti se zárukou kvality Lamax seženete ještě dnes za nejnižší cenu! V akci za cenu 1 341 Kč.