Laminovačka Hama Basic A42A VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vynikající vlastnosti Výkonný laminátor s 2 válci na... více informací »
Laminovačka Hama Basic A42A
Značka: neuvedeno
373 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vynikající vlastnosti Výkonný laminátor s 2 válci na...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vynikající vlastnosti Výkonný laminátor s 2 válci na laminování za tepla vám poslouží k laminování různých dokumentů, restauračních menu, fotek, obrázků apod. Přístroj je určen pro dokumenty s velikostí DIN A4. Čas ohřevu je maximálně 6 minut a laminování poté probíhá rychlostí maximálně 250 mm/min. Praktické funkce Na laminátoru najdete řadu klasické ovládací prvky včetně ukazatele nahřátí, díky kterému budete přesně vědět, kdy můžete začít s laminováním. Díky příjemným rozměrům přístroje 33 x 11,8 x 8,8 cm si navíc neukrojí příliš místa z vašeho pracovního stolu. Kvalitní a oblíbený produkt Laminovačka Hama Basic A42A jde získat bezprostředně tady na webu umístěný v sekci notebooky! Vyhledejte si parádní kusy z této známé kategorie za příznivou cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka neuvedeno vyrábí špičkové produkty za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Laminovačka Hama Basic A42A VADA VZHLEDU, ODĚRKY od našeho známého výrobce neuvedeno jednoduše můžete pořídit tady a teď právě téměř zdarma! Akční cena 373 Kč.