Lapač hmyzu Ardes AR6S07, 25m2

Ardes AR6S07 Elektrický lapač hmyzu,akční rádius-25m2 Výborný pomocník Ardes AR6S07 je ekologický lapač hmyzu a komárů s elektrickou mřížkou.... více informací »
Lapač hmyzu Ardes AR6S07
Značka: Ardes
449 Kč
Ověřit dostupnost
Ardes AR6S07 Elektrický lapač hmyzu,akční rádius-25m2 Výborný pomocník Ardes AR6S07 je ekologický lapač hmyzu a komárů s elektrickou mřížkou....

Ardes AR6S07 Elektrický lapač hmyzu,akční rádius-25m2 Výborný pomocník Ardes AR6S07 je ekologický lapač hmyzu a komárů s elektrickou mřížkou. Optimální způsob, jak vyřešit problém s létajícím hmyzem (komáry, vosami, moly, ovády atd.), v obytných prostorách, restauracích, barech apod. Pracuje ekologicky bez kouře, chemických prostředků a jedů! Hmyz je přitahován speciální aktinickou 7 W zářivkou s ultrafialovým zářením, jejíž světlo tento hmyz vábí a přitahuje z okruhu 25 m2. Ilustrační obrázek Zahubí všechen hmyz Elektrický lapač hmyzu usmrcuje létající hmyz pomocí mřížky s vysokým napětím, která vytváří elektrické pole. V okamžiku, kdy hmyz vlétne do tohoto pole, je usmrcen a padá do sběrného tácku umístěného pod mřížkou. Tácek je nutné pravidelně vyprazdňovat. Celé zařízení je zabezpečeno proti nechtěnému doteku mřížky vnější klecí.

Unikátní a žádaný produkt Lapač hmyzu Ardes AR6S07, 25m2 od společnosti s výborným jménem Ardes pohodlně dostanete aktuálně za parádní cenu. Pouze nyní za 449 Kč.