Laserová tiskárna Brother HL-1110E (HL1110EYJ1) VADA VZHLEDU, ODĚ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci, mirné poškození v rohu. Skvělé tiskové vlastnosti... více informací »
Laserová tiskárna Brother HL-1110E (HL1110EYJ1) VADA
Značka: neuvedeno
2 271 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci, mirné poškození v rohu. Skvělé tiskové vlastnosti...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci, mirné poškození v rohu. Skvělé tiskové vlastnosti Potřebujete-li rychle a efektivně tisknout, nesmí ve vaší kanceláři či na vašem pracovním stole chybět monochromatická laserová tiskárna Brother HL-1110E. Černobílý tisk s rozlišením až 2400 x 600 dpi je ideální pro vyhotovení různých dokumentů, důležitá je ovšem rychlost, ta představuje až 20 stránek do minuty ve formátu A4/Letter. Obdobně si tiskárna poradí i s formáty Legal a Folio. Šetří peníze i místo Jak nákupní cena, tak i provoz Hl-1110E je velmi ekonomický. Tiskárna rovněž disponuje kompaktními rozměry, základnou zhruba 34×24 cm, takže pro ni nemusíte hledat speciální místo, pohodlně ji umístíte na pracovní stůl i polici, neboť váží pouhých 4,6 kg. Připojení k počítači zajišťuje standardní rozhraní USB 2.0. Pokud v parametrech či textu k výrobku není uvedeno, že balení obsahuje datový či USB kabel, je nutné zakoupit jej zvlášť.

Tento exkluzivní výrobek Laserová tiskárna Brother HL-1110E (HL1110EYJ1) VADA VZHLEDU, ODĚ originál od značky neuvedeno pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 2 271 Kč.