LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou,160pcs

LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou Vysílejte směle do světa své nejnovější nápady a postřehy. S tímto elegantním... více informací »
LED kruhové světlo se
Značka: Denver
1 614 Kč
Ověřit dostupnost
LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou Vysílejte směle do světa své nejnovější nápady a postřehy. S tímto elegantním...

LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou Vysílejte směle do světa své nejnovější nápady a postřehy. S tímto elegantním LED světlem od společnosti Denver půjde natáčení vašich videí pro sociální sítě nebo streamování jedna báseň. Příjemné bílé osvětlení a dlouhá životnost diod zaručí, že všechno bude vypadat skutečně perfektně velice dlouho. Perfektní nasvícení Přístroj je opatřen 160 LED, díky kterým se zaručeně rozzáří na celé kolo. Polovina z nich svítí studenou bílou, druhá půlka do tepla. Oceníte rozsah 3000 až 6500 kelvinů a svítivost bezmála 800 lumenů. To vytváří perfektní kombinaci, se kterou si osvítíte svoji tvář, přesně jak vám bude vyhovovat. Jejich životnost je asi 30 000 hodin, takže s vámi zůstanou skutečně dlouho. Ideální pro vaše natáčení Celou konstrukci podepírá trojnožka, která zajišťuje, že bude stabilně stát na každém povrchu. Zároveň si ji lze nastavit i do ideální výšky a to až 210 cm. Užitečný držák na smart phone zase zajistí, že do něj váš přístroj snadno zapadne. Jediné, co budete potřebovat, je zapojit jej do USB nabíječky, která ovšem není součástí balení.Velmi žádaný produkt LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou,160pcs je k dostání bezstarostně tu na našich stránkách v populární sekci notebooky! Nyní získáte ještě podobné produkty z této sekce za příznivou cenu!

Exkluzivní produkt LED kruhové světlo se stativem s kulovou hlavou,160pcs od společnosti s výborným jménem Denver můžete nakoupit zrovna dnes skutečně levně! Nyní můžete mít za 1 614 Kč.