LED RGB pásek Datram DD-003, SMD2835, IP65, 5m

LED pásek Datram DD-003 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým... více informací »
LED RGB pásek Datram DD-003
Značka: Datram
499 Kč
Ověřit dostupnost
LED pásek Datram DD-003 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým...

LED pásek Datram DD-003 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým designovým doplňkem vašich místností, jednotlivých kusů nábytku či dokonce spotřebičů. Všestranné používání LED pásek lze samozřejmě využít, kde vás jen napadne pro dosvětlení nebo jako stylový designový prvek. Zaujme vás především svými 270 diodami s moderním čipem SMD2835, který je oproti svým předchůdcům tenčí, takže se lépe schová a s vyšším světelným tokem a tak i efektivnějším svícením. Navíc dokáže lépe odvádět teplo, čímž nejen sobě, ale celému pásku, zvyšuje jeho životnost. K dispozici dostanete 16 různých barev, které můžete pohodlně přepínat dálkovým ovladačem. Na něm najdete celkem 24 tlačítek a kromě výběru barvy můžete spustit i některý ze světelných efektů. V neposlední řadě nelze opomenout ani odolnost vůči vodě, kterou pásku propůjčuje stupeň krytí IP65 a díky které si můžete vyzdobit i venkovní prostory. Unikátní a žádaný produkt LED RGB pásek Datram DD-003, SMD2835, IP65, 5m naleznete ještě tady na stránkách v oblíbené sekci led pásky. Máme pro vás ještě ostatní produkty z naší rubriky v bezva akci.

Hodně povedený produkt LED RGB pásek Datram DD-003, SMD2835, IP65, 5m od top výrobce Datram je k dispozici tady teď za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 499 Kč.